Barbaros Bulvarı No: 70 D: 2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Difüzör Panel

Akustik Difüzör Panel

Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur ve dekoratif olarakta kullanılabilir. Ortamda oluşacak yankı ve eko gibi ses olayların önüne geçerek temiz ses elde edilir. Tamamen doğal yapıya sahiptir ve özel ahşaptan üretilir. istemiş olduğunuz renge boyanabilir.Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmsını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür. Akustik difüzör paneller genellikle ahşaptan yapılırlar.

Difüzör PanelAhşap Difüzör Panel

Hammaddesi gereği ısı ve sesi oldukça iyi yalıtan bir üründür. Ortamın akustik düzenlenmesi sağlanmış olur. Bu paneller 60*60 yada 55*55 ölçülerinde üretilirler. Genellikle stüdyo yada ev içi mekanlarda kullanılan difüzör paneller oda akustiğinin son derece iyi düzenlerler. Difüzör Ahşap Akustik Panel, ses dalgalarını dağınık yüzeyine çarparak saçılıp dağılmasını sağlayan akustik ürünlerdir.

Akustik Difüzör Panel UygulamasıAkustik Ahşap Panel Duvar Uygulaması

Özel bir ahşap malzemeden üretilen bu ürün daha çok ses dalgalarının yansıdığı yüzeylere uygulanarak, eko, yankı gibi ses olaylarını engellemekte ve daha temiz, sesler elde edilmekte kullanılabilir. İşlevselliğinin yanında istenilen renkte üretilebilinilen bu ürün aynı zamanda şekli ve renkleriyle dekoratif olarak da kullanılabilmektedir.

Difüzör Panel Duvar UygulamasıAkustik Difüzör Panel

Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. dekoratif olarakta kullanılabilir. tamamen doğal yapıya sahiptir. özel ahşaptan üretilir. Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmsını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür.

Akustik Difüzör Panel Tavan Uygulaması

Genellikle stüdyo, müzik odası, home sinema, kayı odası ve ev içi mekanlarda kullanılan difüzör paneller uygulandığı mekandaki ses akustiğini düzenlemektedir. Genelde küçük odalarda duvar ve tavanlarda uygulamak için popüler bir akustik ahşap panel melzemesidir.