Akustik Düz Sünger

Akustik sünger çeşitlerinde olduğu gibi akustik düz sünger de ısıya karşı dayanıklıdır. Ateşle temas etmesi durumunda erime ya da yanma söz konusu olmamaktadır. Yanmaz akustik levha , akustik köpük yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik yanmaz sünger diye bilinir.

Akustik Düz Sünger

Mekanların her bölgesine kullanılabilen ve geniş renk seçeneği olan bir üründür. Akustik düz süngeri sprey boya ile boyamanızın ardından mekanın dekorasyonuna uygunluk gösterecektir. Akustik düz süngerlerin kullanım alanları ise müzik odası, stüdyo, kayıt odası gibi mekanlarda kullanılabilir. Düz yapısı, yüksek performansı ve yanmaz özelliği ile akustik düzenleme malzemelerinin vazgeçilmezidir.

Düz Sünger

Stüdyolarda tavan ve duvarlarda akustik sünger komple duvarlara kaplanarak ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Bu akustik süngerler düz olmasından dolayı uygulamada kolaylık sağlar. Akustik düz süngerlerin uygulamasının yapılacağı mekanda akustik değeri düzenler ve ses yalıtımını yapan akustik sünger modellerinden biri olmakla beraber bariyerli modelleri de bulunmaktadır.

Yanmaz Düz Sünger

Akustik süngerler, üstün ses yutum ve ses yalıtım değerlerine sahip ses izolasyon ve ses yalıtım süngerleridir. Akustik değerleri yoğun ve üstün olan bu ürün aynı zamanda ısı dayanıklılığı da yüksek, yanmaz sınıfı süngerler olarak ifade ettiğimiz süngerlerdendir. Çeşitli ebat ve renklerde akustik sünger üretimleri yapılmaktadır. Yanmazlık sertifikasına sahip ürünümüz, bir çok alanda genel olarak kullanılan güvenli bir üründür.

Yapışkanlı Düz Sünger

Benzer Gönderiler