Barbaros Bulvarı No: 70 D: 2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Panel

KUMAŞ KAPLI PANEL

 

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. Ham olan MDF’nin delinmesi ,ön tarafının akustik ses izolasyon ve yalıtım süngerleri ve akustik ses düzenleme ve ses yalıtımı özellikli olan kumaşlarla kaplanmasıyla yapılan panellere denir. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Kullanıldığı mekanda dekoratif görüntüsünün yanı sıra akustiği düzenler ekoyu önler ses karışıklığı problemlerini ortadan kaldırır.

Kumaş Kaplı Panel Spor Salonu UygulamasıKumaş Kaplı Panel Uygulaması

 

MASA SEPERATÖRÜ

 

Masa seperatörü, masalar için kullanılan bir üründür. Huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı için masa seperatörleri kullanılabilir. Masalar arası ayrımı sağlar. En kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulayabilmesidir. Çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda insanların gürültüden etkilenmemeleri ve konsantre kaybı yaşamamaları için masa seperatörü kullanılır. Kolay montajı ile da rahatlıkla uygulayabileceğiniz akustik masa seperatörü, farklı model seçimleriyle piyasadaki yerini almaktadır.

Masa Seperatörü Ofis UygulamasıÇağrı Merkezi Masa Seperasyon Uygulaması

 

AKUSTİK PARAVAN

 

Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. Alüminyum içerisinde cam yünü koyulmak itibariyle akustik paravanlar elde edilmektedir. Binlerce farklı renk seçenekleri ile akustik paravanlar kaliteli şekilde üretilmektedir. Genellikle ofislerde veya ses yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilen paravanlar orta düzey ses yalıtımı için ideal bir seçim olacaktır. Bu sayede özellikle çalışma ortamında personellerinizin verimi büyük ölçüde artış gösterecektir. Ayrıca alternatif renk seçenekleriyle mekanda farklı bir hava katılmasına da olanak sağlar ve şık görünür.

Akustik Paravan UygulamasıAkustik Paravan

 

AKUSTİK BAFFLE

 

Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Dekoratif yapıya sahip olan baffle akustik tavan panelleri, ortamın hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır. Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir, dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

Baffle Panel UygulamasıAkustik Baffle Tavan Paneli

 

AKUSTİK DİFÜZÖR PANEL

 

Difuzör ahşap akustik saçıcı ve dağıtıcı paneller , duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur ve dekoratif olarakta kullanılabilir. Difüzör Ahşap Akustik Panel, ses dalgalarını dağınık yüzeyine çarparak saçılıp dağılmasını sağlayan akustik ürünlerdir. Özel bir ahşap malzemeden üretilen bu ürün daha çok ses dalgalarının yansıdığı yüzeylere uygulanarak, eko, yankı gibi ses olaylarını engellemekte ve daha temiz, sesler elde edilmekte kullanılabilir. Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmsını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür.

Akustik Difüzör Panel UygulamasıDifüzör Panel Duvar Uygulaması

Benzer Gönderiler