Barbaros Bulvarı No: 70 D: 2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Paravan

Akustik Paravan

Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. Ses karmaşasının oluşmasına engel olur. İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekanlarda çok sık kullanılmaktadır. Yüksek akustik yalıtım performansı sergiler. Yüzeyinde kaplı olan akustik özellikteki kumaş sayesinde seslerin düzenlenmesini sağlar.
Akustik ParavanAkustik Ortam Bölücü Paravan

Alüminyum içerisinde cam yünü koyulmak itibariyle akustik paravanlar elde edilmektedir. Ayrıca seperatörler yardımıyla çoklu personel masalarında özgül bir alan yaratılmasını mümkün kılan kumaş kaplı akustik modeller de tercih edilebilir. Binlerce dekoratif akustik paravan sizleri bekliyor. Binlerce farklı renk seçenekleri ile akustik paravanlar kaliteli şekilde üretilmektedir.

Akustik Paravan UygulamasıAkustik Paravan Panel

Genellikle ofislerde veya ses yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilen paravanlar orta düzey ses yalıtımı için ideal bir seçim olacaktır. Farklı ve alternatif çözümleriyle mekanda oluşması muhtemel ses karışıklıklarının önüne geçebilir ve ses kalitesini akustik paravan kaplama ile rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Bu sayede özellikle çalışma ortamında personellerinizin verimi büyük ölçüde artış gösterecektir.

Paravan PanelParavan Panel Uygulaması

Ayrıca alternatif renk seçenekleriyle mekanda farklı bir hava katılmasına da olanak sağlar ve şık görünür. Seperatör sistemleri gibi bölme duvar görevi de üstlenen akustik paravan kaplama ölçü olarak istediğiniz boyutta ve renk seçeneklerinde imal edilebilmektedir.

Kumaş Kaplı Paravan

Benzer Gönderiler