Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici özellikte yanmaz birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir.

Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması

Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performansa sağlamaktadır.

Piramit Sünger Ses Akustik Yalıtımı

Piramit ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilir.
Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız.
İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

Akustik Piramit Sünger Uygulaması

Esnektir ve kolay uygulanır.
Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir.
Piramit sünger fiyatı ucuzdur.
Piramit sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünüdür.
Piramit sünger ismini şeklinden alır ve yanmaz özelliği ile birlikte yanmaz akustik piramit sünger ismine de sahiptir.
Yanmaz akustik piramit sünger sağlık açısından uygundur ve kokusuzdur.
Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.
Kullanım alanları ise ofislerde, restaurantlarda, ses kayıt stüdyolarında, poligonlarda, tv stüdyolarında, kontrol kulelerinde, hava alanlarında ve bir çok mekanda ses yalıtımını sağlamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır.

Benzer Gönderiler