Akustik Special Sünger

Akustik special süngerler isteğe bağlı olarak normal special sünger, alev almaz special sünger ve yanmaz basotect special sünger gibi bir çok özellikte ve yoğunlukta üretilmektedir. Ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.Ses yankılanmasını engelleyen ve gürültüleri yutan yüksek ses emilim değerine sahip yanmaz köpüklerdendir.

Akustik Special Sünger

Jeneratör makine dairesi gibi yüksek gürültülü mekanik sesleri sönümlemede etkili ses yalıtımı ve izolasyonu malzemesidir. Profesyonel stüdyo ürünleri olan akustik ses yalıtımında kullanılan Special Süngerler müzik odası akustik düzenlemelerin yanı sıra üstün tasarımı sayesinde jeneratör odası makine dairesi gibi mekanik seslerin izolasyonun sağlanmasında etkili bir yalıtım malzemesidir.

Yanmaz Special Sünger

Mükemmel ses yutum ve düzenleme değeri katmaktadır. Akustik süngerlerin bir çeşidi olan special sünger, özel olarak üretilmektedir. Malzemenin içeriği en yüksek standartlara göre üretilmiştir. Özel bir görünüm kazandırılmış, yüksek değerlerde ses yutum ve yalıtım özelliğine sahip, efor poliüretan bazlı vivol sünger akustik malzemedir.

Special Sünger

Akustik spesiyal süngerler yalıtım değeri arttırılması için Epdm Kauçuk Bariyerli olarak ve kendinden etiketli üretilmektedir. Ham maddesinde ise ileri teknolojik ürünler kullanılmıştır. Akustik special sünger yapısında poliüretan malzeme bulundurmaktadır. Yüzde 70 ile 80 arasında ses yalıtımı yapmanızı sağlamaktadır. Yanmaz özellikte olması da önemli avantajlarından birisidir.

Special Sünger Uygulaması

Benzer Gönderiler