Akustik Sünger

Akustik Sünger nedir ilk olarak bunu açıklayalım. Akustik sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan poliüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Akustik süngerler yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Akustik süngerler yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses emici özellikleriyle ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlarlar. Yoğunlukları nedeniyle kolay kolay yıpranmaz ve küflenme, koku yapmazlar. Ses izolasyon süngeri olarakta bilinirler.

İçindeki kimyasallar zararlı atık yaratmaz. Sesin yalıtımında ve izolasyonunda kullanılırlar. Akustik uygulama sunger üreticisi ve akustik sünger çeşitleri ses yalıtım hizmetimiz türkiye geneli hizmetimiz vardır. KAVACIK ‘ da bulunan showroomumuzu ziyaret edip ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Akustik Yumurta SüngerAkustik Piramit Sünger
7 çeşit akustik sünger vardır. Bunlar Piramit Sünger, Yumurta Viyol Sünger, Labirent Sünger, Spesiyal Piramit Sünger, Düz Sünger , Bass Trap Köşe Süngeri ve Kare Flexi Süngerdir. Bass trap ve kare flexi sünger hariç diğer süngerler yanmaz süngerlerdir ve kullanım amaçları aynıdır.

Bass Akustik Süngeri

Akustik Sünger Kullanımı
Akustik sünger kullanımında özen gösterilecek bir takım noktalar bulunuyor bunlardan en önemlileri yüksek yoğunluğa sahip olmasıdır. Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılığıdır şüphesiz nem aldığında küflenmeyecek bir yapıya sahip olması istenen akustik süngerler ile ilgili olarak içeriğindeki yapısal bozulmaların her hangi bir şekilde bozulması ya da mevcut ses yalıtım sisteminin bozulmasının önüne geçilmesi istenmektedir.

Akustik Labirent SüngerAkustik Special Sünger

 

Ses emme ya da ses yutma gibi özelliklere sahip olan bu ürünümüz günlük yaşantımızda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Restaurant, sinema, stüdyo, ofis ve akustik kabinlerde yapılacak uygulamalarda kullanılır.

Akustik Labirent Sünger

 

Benzer Gönderiler