Akustik Yanmaz Sünger

Alev almaz, zehirli gaz içermez sünger olarak bilinen akustik süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedir.Birinci sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahip akustik süngerler açık gözenekli hücre yapısına sahiptirler. Yumurta , Labirent, Spesiyal, Piramit ve düz formda üretilmektedir. Esnek ve kolay uygulanabilen akustik süngerlerin ayrıca kendinden yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Akustik süngerler plaka şeklinde m2 olarak satılmaktadır. Siyah ve gri renk seçeneği sunan akustik süngerleri sprey ile istenilen renkte de boyayabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Akustik Yanmaz Süngerler ses yutma özelliği dışında , ortamdaki sesin dengeli bir biçimde emilmesini sağlamaktadır. Akustik düzenleme sağlayarak eko, yankı gibi problemleri çözmektedir. Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilen akustik süngerlerin 50,70 ve 90 DNS olarak üretilmektedir.  Akustik süngerler yanmaya karşı yüksek direnç gösteren mükemmel ses yutum değerlerine sahip süngerlerdir. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmazlar.

Yanmaz Akustik Melamin Sünger

Yanmazlık özellikteki bu akustik süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedirler. Birinci sınıf ürülerden üretilerek akustik düzenleme ve ses yalıtımı uygulamalarında etkili performans sağlamaktadırlar. Yanmazlık sertifikalı, ISO kalite belgeli olan ses yalıtım süngerleri özel kimyasal madde de bekletilerek üretilmiştir.

Yanmaz Akustik Special Sünger

Akustik süngerlerin yüzey yapıları yumurta, labirent, piramit ve spesiyal formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılmıştır. Gürültü meydana gelen bütün alanlarda akustik düzenleme amaçlı uygulanabilirler. Yapıları yanmaz ve alev temasında akıcı damlacık oluşturmaz. Akustik süngerlerin yapısı esnektir ve kolay şekillendirilebilirler. Orta ve yüksek ses frekanslarının düzenlenmesinde etkili performans sağlamaktadırlar. Farklı renk ve formlarda üretimi gerçekleştirilen bu akustik süngerlerin siyah ve gri renk seçeneği vardır. Ayrıca sprey boya ile de istenilen renk ile boyanabilir. Akustik süngerler mükemmel ses yutum değerlerine sahip olup etkili performans sağlarlar. Yüksek hava şartlarında dahi yıpranma ve dökülme gibi problemle karşılaşılmaz.  Esnek ve kolay uygulanabilen yapısıyla bir çok alanda uygulanabilen akustik sünger malzemeleri en iyi standartlarda üretilmektedirler.

Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Yumurta Sünger, Piramit Sünger, Labirent Sünger, Spesiyal Sünger ve düz modellerde üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu akustik süngerlerin farklı yoğunluk ve kalınlıklarda  üretimi sağlanır.

Benzer Gönderiler