Basotect Düz Sünger

Basotect sünger mükemmel bir ses emme kapasitesine sahiptir. Uygulandığı alanda sade bir uygulama yapmak istiyorsanız veya yüzey formları zevkinize hitap etmiyorsa basotect düz süngeri önermekteyiz. Bu süngerler yanmaz ve antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir kuşkunuz olmasın. Basotect Düz Süngerler anti bakteriyel malzemeden üretilmiştir.

Basotect Melamin Düz Sünger

Üstün akustik özelliğe sahip olan melamin sünger sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Düşük ağırlıkta olması sebebiyle vagonlarda, hava ve deniz yolu taşımacılığında kullanılmaktadır. Basotect Düz Süngeler hastane, müzik, toplantı odası, bateri odası, reji odası odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Basotect Düz Sünger Uygulaması

Kendisi hafif bir malzeme olduğu için kendinden yapışkanlı basotect sünger ile uygulama yapabilirsiniz. Basotect süngerler açık hücreli köpüklerden elde edilen süngerlerdir. Düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses kesim kapasitesine sahiptir.

Melamin Düz Köpük Uygulaması

Uygulandığı alanda sade bir uygulama yapmak istiyorsanız veya yüzey formları zevkinize hitap etmiyorsa melamin düz süngeri önermekteyiz. Antibakteriyel olduğu için sağlık açısından hiçbir kuşkunuz olmasın.

Basotect Düz Sünger

Basotect Düz Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Basotect Düz Sünger Paket Miktarı : Düz süngerler 100 x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Basotect Düz Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Basotect Düz Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları.
Basotect Düz Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebarlar özel kesim mümkündür.
Basotect Düz Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.
Basotect Düz Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Düz Süngerler 15 Kg / M³

Benzer Gönderiler