Basotect Piramit Sünger

Melamin Sünger Nova Akustik

Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit süngerin hammaddesi melamin köpüktür. Antibakteriyel bir sünger olan basotect melamin düşük yoğunlukta olmasına rağmen ses yutumu yüksek olan akustik bir süngerdir. Yüzeyi piramit şeklinde olduğundan dolayı bu adı almaktadır. Yüksek ses frekansları için bariyerli modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece akustik düzen, ses yalıtımı ve sağlıklı bir ortam elde edersiniz.

Piramit Sünger

Beyaz ve gri renk seçeneği sunan akustik köpük yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Basotect Piramit Sünger recticel şirketinin ürettiği süngerlerdir. Bu süngerler yanmaz ISO sertifikalıdır. Bu süngerler adından da anlışıldığı gibi piramit şeklindedir. Küflenmez ve koku yapmaz yapmaz özelliktedirler.

Akustik Piramit Sünger

Ortamda meydana gelen echo ve yankı problemine karşı alınan önlemlerde uygun malzemedir. Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre yükseliş göstermektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik köpük genellikle hastane ve okul gibi hijjene önem verilen alanlarda daha çok kullanılmaktadır.

Basotect Piramit Sünger

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz.

Melamin Piramit Sünger

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir