Basotect Special Sünger

Basotect Melamin Special Süngerler melamin ailesindendir ve Basf’ın ürettiği basotect special süngerler yanmaz ISO sertifikalı özellikte olup ve hafif olması ile bilinmektedir. Basotect Melamin Special Süngerlerin arasına epdm ses bariyeri yerleştirilmesi sonucu ses geçiş oranı daha iyi bir performansa yükselmektedir.

Basotect Special Sünger

Basf Basotect firmasının ürettiği vivol sünger, özel bir form kazandırılmış, açık hücreli gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Basotect melamin special süngerler ortamda oluşabilecek orta ve yüksek frekanstaki seslerin emiliminde mekanın akistiğinin düzenlenmesi aynı zamanda ses ve ısı yalıtım amacıyla kullanılır.

Basotect Special Sünger Uygulaması

İstenilen kalınlıkta üretilen Special Basotect Sünger, gri ve beyaz renktedir. Melamin sünger ailesinden olup, Basf’ın ürettiği special basotect süngerler yanmaz özelliği ve hafifliği ile bilinir. Basotect Melamin Sünger Ebadları : 500 mm x 1250 mm ile 1000 mm x 1000 mm plaka şeklindedir. Beyaz ve gri renklerde üretimi gerçekleştirilir.

Basotect Melamin Special Sünger

Uygulaması oldukça kolay olduğundan dolayı solid yapıştırıcı ile montajı gerçekleştirilir. İsteğe bağlı olarak kendinden etiketli ve arası kauçuk bariyerli olarakta üretilebilmektedir. Basotect süngerler hafif ve çok kullanışlıdır.

Melamin Special Sünger

Basotect Special Sünger Ebadları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Basotect Special Sünger Paket Miktarı : Special süngerler 100 x 100 cm ebat plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Basotect Special Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Basotect Special Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları.
Basotect Special Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlar özel kesim mümkündür.
Renkler :  RAL Kartelası
Basotect Special Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.
Basotect Special Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Special Süngerler 15 Kg / M³

Benzer Gönderiler