Basotect Yumurta Sünger

Bu akustik süngerler her hangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave etmeden mükemmel bir yanmazlık özelliği gösterir. Aşırı sıcaklık dalgalanmalarında 180 dereceden 200 dereye hatta 240 dereceye kadar çalışabilir. Melamin yumurta süngerler esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahiptirler. Yüksek ses emici özelliğine de sahip olan Basotect Melamin Yumurta süngerleri aynı zamanda yanmaya karşı dayanıklıdırlar. Mükemmel akustik özellikleri, güvenli yanmazlık karakteristiği ve düşük ağırlık nedeniyle tren yolu taşımacılığında vagon,deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır.

Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger Yumurta kutusu şekli itibariyle şeklinden adını alan basotect yumurta sünger orta ve yüksek frekanslı seslerin rahatlıkla yutulmasına olanak sağladığı gibi çınlamanın da önüne geçerek mekanın akustik düzenleme sağlanmasını da mümkün kılmaktadır. Basotect Melamin süngerler birinci sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses emiciliğinin yanında akustik düzenleme de sağlamaktadır.

Ortamdaki eko ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur.Kullanım alanları çok geniştir. Ses yalıtımının yanı sıra ısı yalıtımı amacı ile de sıklıkla tercih edilen basotect yumurta sünger çeşitleri melamin köpükten sık gözenekli olarak imal edilmektedir.

Melamin Yumurta Köpük

Basotect yumurta süngerler, akustik melamin köpük ailesinden olup açık gözenekli melamin bazlı akustik malzemelerdir. Ses kesim performansı yeterli gelmediyse bariyerli melamin sünger tercihi yaparak daha fazla ses kesebilirsiniz. Uygulamak için sünger yapıştırıcısını bölgeye sürüp malzemeyi uygulamanız gerekmektedir. Basotect yumurta süngeri, sesi emen ve soğuran ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yumurta süngerler, yüksek ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.

Melamin Yumurta Sünger

Benzer Gönderiler