Bass Küpü Sünger

Bass seslerini kırıcı özelliği olan bu süngerin, eğlence mekanlarında, veya sesin şiddetli olduğu yerlerde yada tercihinize göre evlerinizde, kullanabilirsiniz. Diğer akustik düzenleme panelleriyle de birlikte kullanılabilen bass küpü, eltili bir ses yalıtım malzemesidir. Bass küpü yanmaz değildir ama alev geciktirici özelliği ile yüksek ısıl değerlere ulaştığı durumlarda tehlike arz etmez.

Bass Kırıcı Sünger

Bass küpü, açık gözenekli yapısı ile seslerde istenilen performansı oluşturmak için ideal bir yalıtım malzemesidir. Bass trapler ile beraber de daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Uygulaması son derece kolay olan bass küpü, yapıştırılacak olan yüzeyin önceden toz ve kirden arındırılmış olması gerekmektedir.

Bass Küpü Sünger

Oldukça yüksek frekanstaki bass seslerini kırmak ve ortamdaki akustiği düzenleme amacıyla kullanılmaktadır. Bass küpü akustik sünger adından da belli olduğu gibi bass düzenlenecek ortamlarda kullanılır. Genellikle akustiği düzenlemek amaçlı kullanılır.

Akustik Bass Küpü Sünger

Yanmaz özelliği yoktur fakat yanmayı geciktirici özelliği mevcuttur. Nemli ve güneşe direkt olarak maruz kalan mekanlarda kullanılmamalıdır. Mümkünse ortamın nemden arındırılmış, güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalmaması gerekmektedir.

Sarkık Bass Küpü Sünger