Bondex Süngerpan

Bondex Sünger Nova Akustik

Bondex Süngerpan

Bondex süngerpan yoğunluğu yüksek olan ve ses izolasyonunda çok etkili bir malzemedir. Ses kesici malzeme görevi görmektedir. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda ürtilerek farklı ses frekanslarına karşı kullanılabilmektedir. Üretimi poliüretan köpükten elde edilen küçük sünger parçacıklarından sağlanmaktadır. Yoğun ve sıkı bir şekilde birleriştirme işleminden sonra süngerpan imal edilmiş olur. Ses izolasyonunda çok geniş bir alana hitap etmektedir.

rebonded-bondex-sungerpan-ses-izolasyon-malzemeleri

Ses izolasyonunda en iyi performansı sağlayan malzeme olarak bilinmektedir. Yoğunlukları 110 dns – 180 dns ve kalınlıkları 10 mm – 70 mm arası üretilmektedir. Bondex süngerpan, rebonded olarakta bilinen bir üründür. Çok daha güçlü bir ses izolasyonu için epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.

bondex-sunger

Rebonded bondex süngerpan hastane, tekne motor kabini, jeneratör odası, kompresör odası, stüdyo, bateri odası, makine dairesi, hidrofor odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, kazan dairesi, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, disco – bar gibi ve benzeri mekanlarda ses geçişlerini engellemek amacıyla kullanılmaktadır.

Bondex Süngerpan

Tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. Uygulanacak bölgeye solid yapıştırıcı bir parmak rulo ile sürüldükten sonra yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Ses izolasyonunda üstün bir performans sağlayarak ses geçişlerini engellemektedir. Bir çok mekanda kullanılabilmektedir.

bondex-sunger-uygulamasi

Özellikleri

  • Ses yalıtım performansı yüksektir.
  • Poliüretan köpükten meydana gelir.
  • Yanmazlık özelliği mevcuttur.
  • Yoğunlukları 110 dns – 180 dns arasıdır.
  • Kalınlıkları 10 mm – 70 mm arasıdır.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.
  • Akustik süngerler ile birlikte uygulanabilmektedir.
  • Çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir