Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri Nova Akustik

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epidyem ses bariyeri akustik süngerler ve rebonded bondex süngerpan ile birlikte kullanılarak ses geçişlerinin engellenmesinde önemli bir rol oynayan ses kesici bir malzemedir. Zemin, tavan ve duvar ses izolasyon uygulamalarında diğer malzemelerle beraber kullanılabilen bir üründür. Ses izolasyonu sağlama performansı çok etkilidir.epdm-ses-bariyeri

Yüksek frekanslı ses bantlarının duvarlar arası iletiminin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir. İzole edilecek seslerin şiddetine göre kullanılacak malzemeninde kalınlığı ve yoğunluğu doğru olarak seçilmelidir. İnşaat sektörü başta olmak üzere bir çok alanda ve sektörde kullanılabilmektedir.

agir-epdm-bariyer-uygulamasi

Zemin ses izolasyon uygulamalarında alt kata giden seslerin engellenmesini sağlamaktadır. Duvar ses izolasyon uygulamalarında akustik süngerler yada rebonded bondex süngerpan ile birlikte uygulanarak gürültülerin dış ortama iletilmesini engeller. Tavan ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilen ses kesici bir malzemedir.

agir-epdm-bariyer-uygulamalari

Jeneratör odası, kompresör odası, sinema salonu, stüdyo, müzik odası, kazan dairesi gibi ve benzeri gürültülü mekanlarda seslerin dış ortama ulaşmamasını sağlamaktadır. Bir çok mekanda kullanılabilen bir ses izolasyon malzemesidir.

Ağır Epdm Ses Bariyeri

 

Özellikler

  • ses geçişlerini engellemektedir.
  • süngerpan ile birlikte uygulanabilir.
  • akustik süngerler ile birlikte uygulanabilir.
  • tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılır.
  • farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir