Barbaros Bulvarı No: 70 D: 2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Kumaş Paneller ortamın ses akustiğini sağlar ayrıca dekoratif bir görünüm de katabilmektedir. Her ortama uygun renk seçeneğiyle istenilen uyumu elde edebilirsiniz. Kumaş Panelin yıpranmaz ve aşınmaz bir yapısı vardır.

Akustik Panel Home Sinema UygulamasıAkustik Kumaş Panel Bateri Odası Uygulaması

Toz kir tutmayan kumaş panellerin yüzeyi cam yünü ile üretilmektedirler. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Ham olan MDF’nin delinmesi ,ön tarafının akustik ses izolasyon ve yalıtım süngerleri ve akustik ses düzenleme ve ses yalıtımı özellikli olan kumaşlarla kaplanmasıyla yapılan panellere denir. Bu panellerin arkasında akustik bez bulunmaktadır.

Kumaş Kaplı Panel Spor Salonu UygulamasıKumaş Kaplı Panel

Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Projede belirtilen yerlerde, panel yüzeyi, darbeye dayanıklı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski bulunan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır. Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadırlar.

Akustik Kumaş Kaplı PanelKumaş Kaplı Panel Tavan ve Duvar Uygulaması

Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadırlar. Akustik ses düzenlemede kullanılan malzemeler arasında en çok tercih edilen akustik ses yalıtım ürünüdür. Kullanıldığı mekanda dekoratif görüntüsünün yanısıra akustiği düzenler ekolanmayı önler ses karışıklığı problemlerini ortadan kaldırır.

Kumaş Kaplı Panel Stüdyo UygulamasıKumaş Kaplı Panel Uygulaması

Tüm Çok Amaçlı Salonlar, call center, çağrı merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, tv stüdyoları, müzik odaları, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonlarında kullanılmaktadır.

Benzer Gönderiler