Barbaros Bulvarı No: 70 D: 2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Masa Seperatörü

Masa Seperatörü

Masa seperatörü, masalar için kullanılan bir üründür. Huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı için masa seperatörleri kullanılabilir. Masalar arası ayrımı sağlar. Ses geçişlerini ve ses karmaşasını engellemek için kullanılır. Masa seperatörü dekoratif bir üründür. Genelde iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezlerinde vb. mekanlarda çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde ses karmaşasını engellemek için kullanılır.
Akustik Masa Seperasyon UygulamasıÇağrı Merkezi Masa Seperasyon Uygulaması

En kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulayabilmesidir. Etraftan gelen seslerin sağlıklı bir şekilde ortama yayılmasını sağlamaktadır. Masa arası seperatörleri hızlı üretilip seri montaj yapılabilen bir üründür.

Masa Seperasyon PanelleriMasa Bölücü Seperasyon Panelleri

Dar alanlar için idealdir bir ses yalıtım paneldir. Çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda insanların gürültüden etkilenmemeleri ve konsantre kaybı yaşamamaları için masa seperatörü kullanılır.

Masa SeperatörüMasa Seperasyon Uygulaması

Genel olarak ofis ortamlarında bulunduğu mekanın ortamına uygun olarak özel üretilmiştir. Müşterilere sunulan bu seperatörler yüksek kaliteli yalıtım sağlar. Kolay montajı ile da rahatlıkla uygulayabileceğiniz akustik masa seperatörü, farklı model seçimleriyle piyasadaki yerini almaktadır.

Ofis Masa Seperasyon UygulamasıMasa Seperatörü Ofis Uygulaması

Benzer Gönderiler