Tekno Touch Sünger

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

Tecno Touch Sünger Uygulaması

İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.

Tekno Touch Sünger

Düz, yumurta, spesiyal ve labirent modeli standart modellerdir. Elimizde hazır bulunduğu için teslim tarihi daha erken olacaktır. Diğer modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekno Touch Sünger

Tekno touch süngerler sesin engellere çarpıp geri yansımasını önleyerek mekan içerisinde sağlıklı iletişim kurulmasına olanak sağlamaktadır. Uygulamalarının yapılması için aks rapid sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı modellerinden temin ederek yankıya son verebilirsiniz.

 

KULLANIM ALANLARI:

Stüdyo odası, konferans salonu,  müzik odası, radyo odası, oturma odası, hastane odası, ofis, toplantı odası, spor salonu, çağrı merkezi, kafe-bar, oyun salonu, alışveriş merkezi vb. her türlü akustik mekanda yankı ve ekoyu engellemek bu görevi sağlarken de mekanın akustiğini arttırmak için kullanılır.

Tecno Touch Ses Yalıtım Süngeri Uygulaması

Benzer Gönderiler