Tekno Touch Sünger

Tekno Touch Nova Akustik

İpeksi Akustik Ses Geçirmez Sünger

Akustik süngerlere alternatif renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeri tekno touch olarakta bilinmektedir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir.

Tekno Touch Uygulaması

İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır.

Tekno Touch Sünger

Düz, yumurta, spesiyal ve labirent modeli standart modellerdir. Elimizde hazır bulunduğu için teslim tarihi daha erken olacaktır. Diğer modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tekno-touch-modelleri

Tekno touch süngerler sesin engellere çarpıp geri yansımasını önleyerek mekan içerisinde sağlıklı iletişim kurulmasına olanak sağlamaktadır. Uygulamalarının yapılması için aks rapid sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı modellerinden temin ederek yankıya son verebilirsiniz.

 

KULLANIM ALANLARI:

Stüdyo odası, konferans salonu,  müzik odası, radyo odası, oturma odası, hastane odası, ofis, toplantı odası, spor salonu, çağrı merkezi, kafe-bar, oyun salonu, alışveriş merkezi vb. her türlü akustik mekânda yankı ve ekoyu engellemek bu görevi sağlarken de mekânın akustiğini arttırmak için kullanılır.

tekno-touch-kullanim-alani

Sosyal Ağlarda Paylaş

BENZER KONULARIM

    Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir