Akustik Labirent Sünger

Labirent Süngerler ortamda eko, yankı gibi akustik düzenlemeleri sağlamaktadır. Açık gözeneklere sahip yanmazlık özellikteki akustik süngerler birinci sınıf yanmaz ISO sertifika ve belgelerine sahiptirler. Orta ve yüksek frekanslardaki seslerin yutulması, hacim akustiğinin düzenlenmesi gereken yerlerde ses yalıtımı amacıyla kullanılır.

Labirent Sünger
Akustik Labirent Süngerler istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilirler. Akustik süngerler düşük yoğunluktaki ses problemleri için kullanılabilmektedir. Labirent Süngerlerin bariyerli olan modelleri kullanılmalıdır. Yüksek yoğunluktaki ve kalınlıktaki iki sünger arasına lamine edilen Epdm Kauçuk Ses Bariyeri ile istenilen ses izolasyonu tamamlanmış olur.

Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger satış fiyatı süngerin yapışkanlı olup olmaması, yoğunluk ve kalınlığına göre değişmektedir. Bir çok alanda kullanım sağlayan süngerler stüdyo odası, ofis odası, ses kayıt odası, reji odası, konferans salonu, tiyatro salonu, müzik odası gibi akustik ortamlarda kullanılmaktadır.
Labirent Süngerler de diğer akustik süngerler gibi yanmazlık özelliğe sahip ses izolasyon süngerleridir.

Yanmaz Labirent Sünger

Yüzeyinin labirent şeklinde olması nedeniyle ismi labirent sünger olarak adlandırılmaktadır. Diğer akustik süngerlerden farkı yüzey şeklidir ve diğer bütün özellikleri aynıdır. Yüksek ses temposunun olduğu alanlarda sesin azalmasını ve akustik düzenlemesini sağlamaktadırlar. Uygulandığı alanda akustik düzenleme sağlayan yumurta süngerler akustik mekanlarda sık kullanılan bir süngerdir.

Labirent Sünger Duvar Uygulaması

Benzer Gönderiler