Bariyerli Akustik Sünger

Arasına epdm ses bariyeri yerleştirilen laminasyonlu akustik süngerler, bariyerli ürünlerden olup son derece etkili ses yalıtımı süngerleridir. Bariyerli akustik süngerler, alt yüzeyinde düz yanmaz akustik köpük veya rebonded bondeks süngerpan, üst yüzeyinde akustik labirent,piramit,yumurta gibi formlarda üretilen ses emici akustik sünger olan ve bu iki süngerin arasına epdm ağır kauçuk ses yalıtım bariyeri uygulanmış ses yalıtım süngeri çeşitidir.

Bariyerli Akustik Sünger

Poliüretan sünger altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses emmeyi mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir. Tabi ki önce keşif yapılmalı yapılan keşiften alınan sonuçlara göre doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Lütfen keşif ve ses izolasyon çözümleri için firmamızla irtibata geçiniz. Akustik bariyerli epdm kullanılmaktadır.

Bariyerli Yumurta Sünger

Bariyerli süngerler örneğin bondex sünger veya akustik süngerler ile uygulandığında kullanılan süngerlerin kalınlığı ve yoğunluğuna göre %70 %80 %90 ses yalıtımı sağlamaktadır. Poliüreten ham maddesiyle üretilmiş olup yanmaya karşı korumalıdır. Bariyerli sünger yüksek yoğunlukta ve kalınlıkta üretilen bu süngerler ses izolasyonunu en iyi bir şekilde sağlamaktadır.

Epdm Bariyerli Akustik Sünger

BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER Kullanım alanları

Tekne motor yalıtımı, klima odaları, Jeneratör odaları, makine daireleri, chiller soğutma kabinleri, hidrofor odası, sistem odaları , müzik stüdyoları gibi mekanlarda daha sık tercih edilmektedir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Sünger

Bariyerli Sünger Ebatları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Bariyerli Akustik Sünger Paket Miktarı : Bariyerli süngerler 100 x 100 cm ebat plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır.
Bariyerli Akustik Sünger Renkleri : Siyah ( koyu antrasid gri ) ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Bariyerli Akustik Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları.
Bariyerli Akustik Sünger Opsiyonlar : Ağır bariyerli akustik süngerler Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür.
Bariyerli Akustik Sünger Yanmazlık : Yanmazlık özelliği lamine edilecek ürüne göre değişir.
Bariyerli Akustik Sünger Yoğunluk : 50 ile 200 Kg / M³ vede her yoğunlukta farklı şekilde de sünger üretebilmekteyiz.

Benzer Gönderiler