Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger modeli labirent şeklindeki yapısı ile yüksek bir ses yalıtım olanağı sunmaktadır. Melamin köpüğünden üretilen malzeme anti bakteriyel özelliğiyle başta hastaneler için uygun olan ses yalıtım malzemesi olmak üzere hastane ortamında sıklıkla tercih edilmektedir. Beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan basotect labirent sünger yumurta tipi, piramit tipi ve special tipi model seçenekleriyle de müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir.

Basotect Labirent Sünger

Basf Basotect ® firmasının ürettiği vivol süngerler, labirent formu kazandırılmış, açık gözenekli melamin bazlı, yanmaz özellikte ses yalıtım ve izolasyon malzemesidir. Basotect Labirent Sünger termoset polimerden yapılmıştır. Bu sayede yüksek sıcaklık dayanımının yanında düşük ağırlığı ve ısı yalıtımı özellikleri vardır.

Basotect Melamin Labirent Sünger

Basotect nedeniyle üstün özellikleri uygulamaları ve sanayi çeşitli kullanılır. Labirent melamin akustik yanmaz süngerler Basf Melamine Acosutic Foam, beyaz ve gri renklerde üretilen hafif akustik köpük grubundandır.

Melamin Labirent Köpük

Basotect süngerlerin yapısı melamin köpüğünden üretilir. Düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutum kabiliyeti nedeniyle ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilen bir malzemedir. Anti bakteriyel yapıya sahiptir. Yanmaya karşı dirençli ve yüksek ses yutum değerlerine sahiptir.

Melamin Labirent Sünger Uygulaması

Basotect Labirent Sünger Ebatları : 200 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.
Basotect Labirent Sünger Paket Miktarı : Labirent süngerler 100 x 100 cm ebat plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.
Basotect Labirent Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
Basotect Labirent Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları.
Basotect Labirent Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.
Renkler : RAL Kartelası
Basotect Labirent Sünger Yanmazlık : Yanmazlık, alev almaz özelliği vardır.
Basotect Labirent Sünger Yoğunluk : Basotect Melamin Labirent Süngerler 15 Kg / M³

Benzer Gönderiler