Melamin Sünger

Basotect süngerlerin yapısı melamin köpüğünden üretilmektedir. Düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutum kabiliyeti nedeniyle ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilen bir malzemedir. Antibakteriyel yapıya sahip melamin köpük yanmaya karşı dirençli ve yüksek ses yutum değerlerine sahip açık gözenekli mükemmel ses sönümleme ürünüdür. Ses emiciliğinin yanı sıra, akustik düzenleme sağlamaktadırlar.

Basotect Melamin Sünger

Birinci sınıf ürünlerde elde edilen akustik sünger yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ortamda meydana gelen echo ve yankı problemine karşı alınan önlemlerde uygun malzemedir. Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre yükseliş göstermektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik köpük genellikle hastane ve okul gibi hijyene önem verilen alanlarda daha çok kullanılmaktadır.

Basotect Melamin Sünger Uygulaması

Beyaz ve gri renk seçeneği sunan akustik köpük yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz yapmaz özelliktedirler. Yüksek ses yutucu özelliği nedeniyle ses yalıtımı ve dekoratif amaçlı kullanılabilmektedirler. Melamin reçineden üretilen, düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklıdır.

Basotect Melamin Sünger Ses Yalıtımı

Yanmazlık özellikteki akustik köpük alev almaz ve erime yapmazlar. Akustik köpük uygulaması oldukça kolaydır. Süngerin esnek yapıya sahip özelliği ile solid yapıştırıcısı ile alana uygulanmaktadır. Kendinden yapışkanlı modelleri ile de ayrıca kolaylık sunmaktadır.

Melamin Sünger Uygulama

Benzer Gönderiler