Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epidyem ses bariyeri akustik süngerler ve rebonded bondex süngerpan ile birlikte kullanılarak ses geçişlerinin engellenmesinde önemli bir rol oynayan ses kesici bir malzemedir. Zemin, tavan ve duvar ses izolasyon uygulamalarında diğer malzemelerle beraber kullanılabilen bir üründür. Ses izolasyonu sağlama performansı çok etkilidir.Epdm Ağır Ses Bariyeri

Yüksek frekanslı ses bantlarının duvarlar arası iletiminin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Farklı kalınlıklarda ve yoğunluklarda üretilmektedir. İzole edilecek seslerin şiddetine göre kullanılacak malzemesinde kalınlığı ve yoğunluğu doğru olarak seçilmelidir. İnşaat sektörü başta olmak üzere bir çok alanda ve sektörde kullanılabilmektedir.

Epdm Ses Bariyer Uygulaması

Zemin ses izolasyon uygulamalarında alt kata giden seslerin engellenmesini sağlamaktadır. Duvar ses izolasyon uygulamalarında akustik süngerler yada rebonded bondex süngerpan ile birlikte uygulanarak gürültülerin dış ortama iletilmesini engeller. Tavan ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilen ses kesici bir malzemedir.

Epdm Ağır Ses Bariyer Uygulamaları

Jeneratör odası, kompresör odası, sinema salonu, stüdyo, müzik odası, kazan dairesi gibi ve benzeri gürültülü mekanlarda seslerin dış ortama ulaşmamasını sağlamaktadır. Bir çok mekanda kullanılabilen bir ses izolasyon malzemesidir.

Ağır Epdm Ses Bariyeri

 

EPDM AĞIR SES BARİYERİ ÖZELLİKLERİ

  • ses geçişlerini engellemektedir.
  • süngerpan ile birlikte uygulanabilir.
  • akustik süngerler ile birlikte uygulanabilir.
  • tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılır.
  • farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilir.