Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı ciddi işlerin yapıldığı ve önemli kararların alındığı toplantı odalarında toplantı odası ses yalıtımı maksimum kalitede özel yalıtım malzemeleriyle sağlanması gerekir. Toplantı odası hemen hemen bütün büyük şirketlerde bulunan bir mekandır. Bu mekanda gizli ve hassas kararlar alınabilmektedir.


Toplantı odası olarak kullanılması düşünülen odanın ses yalıtımı yapılmadan önce keşif yapılmalı ve odanın aldığı ses dalgalarının alanları tespit edilmelidir. Toplantı odası ses yalıtımı için sağlanabilecek pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır.


Bu seçenekler arasında piramit ses yalıtım süngeri, yumurta ses yalıtım süngeri, labirent ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, special ses yalıtım süngeri, echobone bondex ses yalıtım süngeri ve firexpan ses yalıtım süngeri çeşitleri mekanın uygunluğuna göre profesyonel kişilerce doğru bir malzemeyle uygulanabilmektedir.


Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını, alacağı kararları hassas gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz. Öncelikle kesmek istediğiniz ses oranı ve sesin şiddetine göre malzeme seçimi önemlidir. Ortamda yüksek ses var ise bariyerli süngerler tercih edilmelidir. Ancak uygulama yapılmadan önce doğru malzemenin seçimi için keşif yapılmalıdır.